Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Hogwarts Sitesi...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karalık Lord/Lady Alımları

2 posters
YazarMesaj
Rosalie Williams
Müdüre/Gry.Bina Sor./Prof.
Rosalie Williams

Meslek : Müdüre/Gry.Bina Sor./K.S.K.S Prof.

Karalık Lord/Lady Alımları Empty
MesajKonu: Karalık Lord/Lady Alımları   Karalık Lord/Lady Alımları EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 4:48 am

Ad:
Soyad:
Gerekçe:
Deneyim(Daha önceki meslekleriniz):
Ne zamandır rp yapıyorsunuz ? :
Örnek Rp:
http://hogwartss.eniyiforum.net
Happying Malfoy
Karanlık Lady
Happying Malfoy

Meslek : Karanlık Ladyy

MesajKonu: Geri: Karalık Lord/Lady Alımları   Karalık Lord/Lady Alımları EmptyPaz Haz. 21, 2009 8:52 pm

[i]Ad: Happying
Soyad: Malfoy
Gerekçe: bilmem .. galiba bir mesleğe sahip olmak gurur verici (:
Deneyim(Daha önceki meslekleriniz): Şifacı + Gezgin
Ne zamandır rp yapıyorsunuz ? : 1,5 ay
Örnek Rp :

Öğretmenimiz,ders başlamadan kürsünün başına geçmişti bile.Bu günden sonra yeni öğretmenimizi sevmeye başladım.Geçen yılın öğrencileri,sınıf kapısından başlarını uzatıp selam veriyor :
''İyi günler Bay Peryboni.'' , ''İyi dersler öğretmenim.'' diyorlardı. Bazıları da sınıfa girip elini sıkıp çıkıyorlardı.Onu çok sevdikleri,ondan ayrıldıklarına üzüldükleri belliydi.O da onlara, ''İyi günler'' diyor, ellerini sıkıyor ama yüzlerine bakmıyordu.

Yeni öğretmenim pencereden karşıdaki evin çatısına bakarken alnındaki kırışıklıkla çok ciddi görünüyordu.Sanki bu selamlamalardan hoşlanmıyor gibiydi.Daha sonra başını çevirip tek tek yüzümüze baktı.Kalktı,sıraların arasında dolaşmaya başladı.Bu sırada,arkasındaki bir çocuk sıranın üstüne çıkıp maskaralık yapmaya başladı.Öğretmen birden arkasını dönünce çocuk hemen yerine oturup başını eğerek cezalandırılmayı bekledi.Öğretmenimiz elini çocuğun başına koydu . Çocuğa :
''Sakın bir daha yapma,'' dedi. ''Bir ders yılını birlikte geçireceğiz.Çok çalışmanızı,iyi huylu olmanızı istiyorum.Benim bir ailem yok,benim ailem sizlersiniz.Geçen yıl annem vardı,öldü.Anlayacağınız ,artık bu dünyada sizlerden başka kimsem yok.Ben sizleri çok seviyorum,sizler de beni sevmelisiniz.Hiçbirinizi cezalandırmak istemiyorum.Bana iyi çocuklar olduğunuzu göstermelisiniz.Benim neşe ve gurur kaynağım olmalısınız.Şimdi bana söz vermenizi istiyorum.İçinizden ''evet'' dediğinize inanıyorum. Hepinize teşekkür ederim.''

O sırada ders zili çaldı,yerlerimizden sessizce kalktık.Masanın üzerine çıkıp maskaralık yapan çocuk öğretmenin yanına gitti. ''Özür dilerim öğretmenim.'' dedi titrek bir sesle. Öğretmen çocuğu alnından öptü ve ''Gidebilirsin oğlum'' dedi.
Rosalie Williams
Müdüre/Gry.Bina Sor./Prof.
Rosalie Williams

Meslek : Müdüre/Gry.Bina Sor./K.S.K.S Prof.

MesajKonu: Geri: Karalık Lord/Lady Alımları   Karalık Lord/Lady Alımları EmptyPaz Haz. 21, 2009 8:55 pm

Alındın canım...
Karanlık Lady alımları bitmiştir. Karanlık Lord olmak isteyenler başvurulara devam edebilir...
http://hogwartss.eniyiforum.net

Karalık Lord/Lady Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Z.A.Y Alımları
» Ö.Y Alımları
» Şifacı Alımları
» Profesör Alımları
» Seherbaz Alımları